Ośrodek kolonijny "Dar-Bull"

Zapraszamy Ośrodka Kolonijnego "Dar-Bull" w Sarbinowie. Ośrodek dysponuje 350 miejscami w 130 pokojach, kuchnią, stołówką, świetlicą, salą telewizyjną, gabinetem lekarskim, boiskami do gier małych, koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, placem zabaw dla dzieci i mini-golfem.

Ośrodek jest zradiofonizowany. Na wyposażeniu Ośrodka jest sprzęt sportowo-rekreacyjny: stoły do gry w tenisa, piłki, paletki, skakanki, sprzęt muzyczny do organizowania dyskotek, TV, gry planszowe, piłkarzyki, bloki rysunkowe. Ośrodek posiada również parking oraz miejsce na ognisko.

Zakwaterowanie:

 • parterowe, murowane pawilony (wszystkie pokoje 4 osobowe) z pełnym węzłem sanitarnym (WC, umywalka i prysznic) na korytarzu na każde 2 pokoje
 • parterowe, murowane, dwupokojowe (2 i 4 osobowe) domki campingowe z pełnym węzłem sanitarnym
 • piętrowe, drewniane, dwupokojowe (5 i 3 osobowe) domki campingowe z pełnym węzłem sanitarnym

Sarbinowo posiada czystą, piaszczystą, szeroką plażę oraz specyficzny, pełen jodu klimat, korzystanie wpływa na organizm człowieka o działaniu podobnych do ciechocińskich tężni, natężenie promieniowania słonecznego w okresie wiosenno-letnim jest wyższe niż w innych rejonach kraju.

Oddalone jest ono 20 km od Koszalina, a sąsiaduje bezpośrednio z Mielnem. Ośrodek położony jest w parku nadmorskim na obszarze 2.5 ha, ogrodzony, oświetlony, bardzo bezpieczny dla dzieci (z dala od ruchliwych miejsc), od morza dzieli go pas wydm szerokości 100m.

PROGRAM KOLONII LETNICH SARBINOWO 2018

 • Przyjazd, zakwaterowanie, zapoznanie z obiektem kolonijnym. Spotkanie organizacyjne - przedstawienie regulaminów i zasad obowiązujących na koloniach.
 • Zapoznanie z terenem i okolicami Sarbinowa, trasy spacerowo- rekreacyjne, plażowanie i zabawy na plaży. Propozycje atrakcji sezonowych w Sarbinowie. Wyjście do Mydlarni -zajęcia artystyczne wykonanie samodzielnie mydełka, poznanie procesu wytwarzania mydła.
 • Plażowanie, gry i zabawy na plaży. Konkurs rzeźby z pisaku, turniej tenisa stołowego, karaoke,
 • Wycieczka autokarowa całodniowa do Kołobrzegu z rejsem statkiem. Zwiedzanie Latarni morskiej. Muzeum Oręża Polskiego.Muzeum6D Maszoperia. Pomnik rybaka i rybaczki, Molo w Kołobrzegu. Bazylika Mariacka taras widokowy, Starówka. Bastion Panzer-centrum atrakcji wojskowych. Kołobrzeski Skansen morski-muzeum.
 • Gry i zabawy przygotowane przez wychowawców grup. Konkurs plastyczny. Podchody, biegi patrolowe całej grupy kolonijnej. Spartakiada sportowa. Wybór Mis i Mister.
 • Całodzienna wycieczka autokarowa do Międzyzdrojów ze zwiedzaniem Alei Gwiazd. Muzeum figur woskowych. Oceanarium. Muzeum muszli i minerałów. Muzeum Bunkier V3.Kwacza góra i drewniane schody. Bałtycki park miniatur. Park Woliński-muzeum przyrodnicze.
 • Gry w piłkę siatkową i nożną(plażową)- rozgrywki grupowe, zajęcia zręcznościowe, spacer brzegiem plaży zachód słońca, oglądanie kutrów rybackich, Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
 • Muzykowanie nad morzem-nauka piosenek kolonijnych, nauka tańca BELGIJKA. Prezentacje grupowe i indywidualne. Śluby kolonijne połączone z dyskoteką oraz pokazem mody kolonijnej Chrzest morski, Dyskoteki

ZYCZYMY UDANEGO POBYTU